Pásový dumper CR60

Dumper se lžící, pásový transporter

- náběr a přeprava sypkých materiálů na krátké vzdálenosti. Skvělý pomocníkem nejen na stavbách, ale i zahradách, farmách apod. Díky pásům se snadno pohybuje i v nezpevněném terénu.

Do korby o rozměrech 1065 x 715 x 660 mm lze naložit až půl tuny materiálu a rychlostí až 4 km/h jej přepravit kam je třeba. Obsluha nemusí kráčet za transportérem, ovládá jej z plošiny.

Pojezd je řešen hydrostatickou převodovkou, obsluha je proto snadná a nevyžaduje složité řazení. Nakladač i korba jsou poháněné hydraulicky – hydraulický zdvih.

Tento pásový minidumper je osazeno kvalitními italskými a dánskými hydraulickými systémy.

Na stroji rovněž přidán chladič pro snížení teploty hydraulického oleje, aby šlo pokračovat při práci i v náročnějších podmínkách. Tento hydraulický dampr může dosáhnout rychlosti 3,5 km/h při plném zatížení a je vybaven dvěma pásy o šířce 180 mm pro přizpůsobení se každému terénu.

Pásový dumper s hydraulickou lopatou (pásový přepravník) je poháněn motorem o objemu 224 cm3 s výkonem 6,6 kW  – jednoválcovým benzínovým motorem Loncin. Řízený smykem. Hydrostatický pohon.  Hmotnost stroje je 345 kg a maximální nosnost 600 kg. Stroje je široký pouze 72 cm, vejde se tak do běžných dveří. Vybaven samonakládacím zařízením.

Dumper hlavní Dumper ze předu Dumper výklop